UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Tadzik handlarz - I w zasadzie będzie to prawda, bo jeśli nie było ofiar lub dużej straty materialnej, to policja zakwalifikuje to jako kolizję za 300-500 PLN i 6 pkt.
Dzwon a nie wypadek
@Tadzik handlarz - I w zasadzie będzie to prawda, bo jeśli nie było ofiar lub dużej straty materialnej, to policja zakwalifikuje to jako kolizję za 300-500 PLN i 6 pkt.
Dzwon a nie wypadek