UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nie musze brać żadnego socjalu ni 500 +, nie 13 nic, ale niech ceny wrócą do normalnego poziomu, ceny, żywności, paliwa etc. oraz dostępna państwowa służba zdrowia, jak i żłobki przedszkola - niech państwo zacznie funkcjonować a nie okradać obywatela - chętnie przestanę brać 500+. Dla mnie ten system tworzy patologię.