UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie widzę kamerek u policjantów, czyżby były dla nich niewygodne i zostały zlikwidowane? Może musieli za porządnie się zachowywać, czyli nie mogli być agresywni, albo nie mają możliwości kłamać np. w sądzie? Może pan rzecznik nas obywateli poinformuje odnośnie kamerek?
ciekawy z natury