UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie widzę kamerek u policjantów, czyżby były dla nich niewygodne i zostały zlikwidowane? Może musieli za porządnie się zachowywać, czyli nie mogli być agresywni, albo nie mają możliwości kłamać np. w sądzie? Może pan rzecznik nas obywateli poinformuje odnośnie kamerek?

ciekawy z natury

Anuluj