UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Nie widzę kamerek u policjantów, czyżby były dla nich niewygodne i zostały zlikwidowane? Może musieli za porządnie się zachowywać, czyli nie mogli być agresywni, albo nie mają możliwości kłamać np. w sądzie? Może pan rzecznik nas obywateli poinformuje odnośnie kamerek?
ciekawy z natury