UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Co za idiota z UM (czytaj w domyśle łapówkobiorca) wydał zezwolenie na budowę marketu pomiędzy dwoma skrzyżowania i? Szkoda, że nie na środku skrzyżowania.
Spioch
Co za idiota z UM (czytaj w domyśle łapówkobiorca) wydał zezwolenie na budowę marketu pomiędzy dwoma skrzyżowania i? Szkoda, że nie na środku skrzyżowania.
Spioch