UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Co za idiota z UM (czytaj w domyśle łapówkobiorca) wydał zezwolenie na budowę marketu pomiędzy dwoma skrzyżowania i? Szkoda, że nie na środku skrzyżowania.

Spioch

Anuluj