UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To dobrze się składa. Będzie miejsce pracy dla Tramwajarzy jak się zwolnią z tego dziadostwa, a kierownikiem będzie p. Kluczyk
Teres
To dobrze się składa. Będzie miejsce pracy dla Tramwajarzy jak się zwolnią z tego dziadostwa, a kierownikiem będzie p. Kluczyk
Teres