UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To dobrze się składa. Będzie miejsce pracy dla Tramwajarzy jak się zwolnią z tego dziadostwa, a kierownikiem będzie p. Kluczyk

Teres

Anuluj