A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Glupi jestes jak but.
Szczerze mówiąc nie wiem po co tam kolejny market. .. Niedaleko jest Kaufland, Gwiezdna, rynek, na Donimirskich jest biedronka. Wg mnie to idealny punkt na jakis budynek mieszkalny, na prawde dobra lokalizacja, blisko podstawówka, przedszkole, przychodnia. Jako młoda osoba sam chętnie kupiłbym tam mieszkanie.
I co z tego?
A ty wolisz dzicz, najblizszy sklep w bydgoszy i codziennie wyprawy z buta po bulki. Wtedy bys czul ze zyjesz, co?
A ile ich jest, wiesz? Czy tak piep...sz 3po3?
Elbląg duży ale nie ma galerii Elbląskiej, to małe dziury mają. A my nie są tylko ogrody ale to nie galeria elbląska.
Bardzo slaba lokalizacja na mieszkanie. Chcialbys mieszkac scisniety miedzy 3 ulicami, gdzie jezdza tramwaje, autobusy. Halas zgielk, spaliny, gdzie pojsc nacolac zabaw. To miejscectylko na biura i uslugi.
Powstanie przy obwodnicy jak dogadaja sie z dojazdem.
Ale smecisz, daj se siana z tymi bzdurami
@Art :) - Ty chyba nigdy nie widziałeś zabetonowanego niasta.