UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kto napisał, że tam ma być BORYS????? Czytaj ze zrozumieniem. .. Przecież piszą, że prawdopodobnie NETTO. Na pewno wg Ciebie za mało zarabiasz. .. .Tylko jak takim płacić więcej. ..

elblagpieknemiasto

Anuluj