UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kto napisał, że tam ma być BORYS????? Czytaj ze zrozumieniem. .. Przecież piszą, że prawdopodobnie NETTO. Na pewno wg Ciebie za mało zarabiasz. .. .Tylko jak takim płacić więcej. ..
elblagpieknemiasto
Kto napisał, że tam ma być BORYS????? Czytaj ze zrozumieniem. .. Przecież piszą, że prawdopodobnie NETTO. Na pewno wg Ciebie za mało zarabiasz. .. .Tylko jak takim płacić więcej. ..
elblagpieknemiasto