UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Niestety, tak wygląda gospodarowanie miastem. Na wszystko brak pieniędzy. Mnóstwo nie wykorzystanych możliwości jakie daje lokalizacja miasta dają wyniki jakie są obecnie. Mamy blisko do granicy państwa, mamy drogi 7 i 22,linię kolejową, dostęp do wód. Tak patrząc z boku to wygląda jakby miasto chciało zarabiać jedynie na walorach przyrodniczych, turystycznych ale to może być tylko ciekawym dodatkiem.