UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
On "odświeży" konto czyli je zasili i będzie się lansował na prezydenta miasta w przyszłych wyborach. Zobaczysz wtedy,że będzie miażdżył wróbla. Nigdy nie poprę komunistów i lewaków. Ciekawe czy Szwed wystartuje,ale najpierw poszperam co to za człek.
Antysemita