UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

On "odświeży" konto czyli je zasili i będzie się lansował na prezydenta miasta w przyszłych wyborach. Zobaczysz wtedy,że będzie miażdżył wróbla. Nigdy nie popręgi komunistów i lewaków. Ciekawe czy Szwed wystartuje,ale najpierw poszperam co to za człek.

Antysemita

Anuluj