UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
On "odświeży" konto czyli je zasili i będzie się lansował na prezydenta miasta w przyszłych wyborach. Zobaczysz wtedy,że będzie miażdżył wróbla. Nigdy nie popręgi komunistów i lewaków. Ciekawe czy Szwed wystartuje,ale najpierw poszperam co to za człek.
Antysemita