Wybrany wątek opinii

128 lat tramwaje w Elblagu wozily Elblazan. Wroblewski zlikwidowal. Co Nowaczykowi sie nie udalo, bo mu ludzie przeszkodzilim, Wrobel dokonal. Na taczki dziada.
czas na REFERENDUM (2020.02.20)
@czas na REFERENDUM - Polskie Elbląskie tramwaje to mniej lat, może z 70,a reszta tych lat ich funkcjonowania to niemiecki czas, który nie ma nic wspólnego z obecnym stanem.
jolki129 (2020.02.20)
Powrót do komentarzy