UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

I ja również. Kochani wesprzyjmy tych ludzi. Zbierzmy się wszyscy, idźmy do nich pod firmę. Pokażmy miastu, że my mieszkańcy jestesmy z nimi, bo sama władza ma ich w D.pie. tramwaje muszą wrócić na tory


Anuluj