Wybrany wątek opinii

Jestem za i będę na 100% tylko na którą godzinę?
(2020.02.20)
I ja również. Kochani wesprzyjmy tych ludzi. Zbierzmy się wszyscy, idźmy do nich pod firmę. Pokażmy miastu, że my mieszkańcy jestesmy z nimi, bo sama władza ma ich w D.pie. tramwaje muszą wrócić na tory
(2020.02.20)
Powrót do komentarzy