Wybrany wątek opinii

I ja również. Kochani wesprzyjmy tych ludzi. Zbierzmy się wszyscy, idźmy do nich pod firmę. Pokażmy miastu, że my mieszkańcy jestesmy z nimi, bo sama władza ma ich w D.pie. tramwaje muszą wrócić na tory
(2020.02.20)
Mam taką propozycję do portelu, by moze umiescic osobny artykul, aby pójść i wesprzeć tych ludzi
(2020.02.20)
Powrót do komentarzy