Wybrany wątek opinii
I ja również. Kochani wesprzyjmy tych ludzi. Zbierzmy się wszyscy, idźmy do nich pod firmę. Pokażmy miastu, że my mieszkańcy jestesmy z nimi, bo sama władza ma ich w D.pie. tramwaje muszą wrócić na tory
Do moderacji
Odpowiedz
24
1
Mam taką propozycję do portelu, by moze umiescic osobny artykul, aby pójść i wesprzeć tych ludzi
Do moderacji
Odpowiedz
27
0