Wybrany wątek opinii
Odnoszę takie wrażenie, że tramwajarze są sami z tym swoim protestem, a co na to inne związki zawodowe, czy jakoś pomagają ? Bo lokalna władza poszła zdaje się w zaparte, a Oni potrzebują wsparcia. Nie poddawajcie się !!
Do moderacji
Odpowiedz
114
12
Macie Okazję Negocjujcie dobry procent Zapis w porozumieniu o corocznej waloryzacji procentowej względem inflacji korzystajc ze wskaźnika ,oraz najniższej krajowej ,2021- 3100,2022 -3600 zł brutto 2023 -4000 inflacja Was zje.Zawsze 300 -500 zł powinniście mieć więcej jak najniższa.w koncu odpowiadacie za sprzęt wart miliony i bezpieczeństwo podróżnych w Służbie Narodu.
Do moderacji
Odpowiedz
27
1
Zgloscie do tv to proste.
Do moderacji
Odpowiedz
18
1