232
18.02.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
brawa dla pana romka za skłócenie załogi
dobre (2020.02.17)
@... 67 - Jak dla mnie to można zlikwidować całą komunikację miejską w tym mieście
Włodek (2020.02.17)
Bzdurąaaaaaa
(2020.02.17)
Widać że jesteś wieśniakiem.
(2020.02.17)
Polaczyc tramwaje i autobusy oszczednosc bedzie.
(2020.02.17)
Dyrektor pgr wie co sie dzieje naprawde nie widzicie tego??????bez zartow.
(2020.02.17)
Elblazanie na rowery walic biede
(2020.02.17)
My poprzemy was a potem wy nas. Przedsiebiorcy i autobusy .
(2020.02.17)

info

11  
  2
No jest przykładem, bo tam się wszytko rozwija i buduje, tramwaje, nowa ciepłownia, nowe dworce, plaża miejska, Kortowiada, Olsztyn Green Festiwal, wielkie gmachy UWM, Szpital Uniwersytecki, autobusy nówki, Basen o wymiarach olimpijskich, klinika Budzik, ośrodki PAN, teraz będzie remont Uranii, kolej miejska się tam buduje- co najmniej 3 dodatkowe przystanki kolejowe w mieście obok 2 dworców i przystanku Gutkowo, a u nas sprzedali Elbląg Zdrój. Remontują linie kolejowe z Olsztyna na Mazury, w Gutkowie, z Olsztyna do Braniewa, do Działdowa, do Dobrego Miasta i inne, Obwodnicę pobudowali, wielkie galerie handlowe dzisiaj Elbląg jest daleko w tyle za Olsztynem. A u nas to gadają jakieś bzdury, że na liniach kolejowych robić ścieżki rowerowe i jeszcze są tacy co popierają takie bzdurne pomysły.
(2020.02.17)
No i tak się Olsztyn rozwija, bo mają tam ludzi, co potrafią zadbać o rozwój miasta, ściągają inwestorów, budują w oparciu o partnerstwo publiczno- prywatne dokonują inwestycji, które potem przynoszą dodatkowe dochody do budżetu miasta.
(2020.02.17)