A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
brawa dla pana romka za skłócenie załogi
@... 67 - Jak dla mnie to można zlikwidować całą komunikację miejską w tym mieście
Bzdurąaaaaaa
Widać że jesteś wieśniakiem.
Polaczyc tramwaje i autobusy oszczednosc bedzie.
Dyrektor pgr wie co sie dzieje naprawde nie widzicie tego??????bez zartow.
Elblazanie na rowery walic biede
My poprzemy was a potem wy nas. Przedsiebiorcy i autobusy .
No jest przykładem, bo tam się wszytko rozwija i buduje, tramwaje, nowa ciepłownia, nowe dworce, plaża miejska, Kortowiada, Olsztyn Green Festiwal, wielkie gmachy UWM, Szpital Uniwersytecki, autobusy nówki, Basen o wymiarach olimpijskich, klinika Budzik, ośrodki PAN, teraz będzie remont Uranii, kolej miejska się tam buduje- co najmniej 3 dodatkowe przystanki kolejowe w mieście obok 2 dworców i przystanku Gutkowo, a u nas sprzedali Elbląg Zdrój. Remontują linie kolejowe z Olsztyna na Mazury, w Gutkowie, z Olsztyna do Braniewa, do Działdowa, do Dobrego Miasta i inne, Obwodnicę pobudowali, wielkie galerie handlowe dzisiaj Elbląg jest daleko w tyle za Olsztynem. A u nas to gadają jakieś bzdury, że na liniach kolejowych robić ścieżki rowerowe i jeszcze są tacy co popierają takie bzdurne pomysły.
No i tak się Olsztyn rozwija, bo mają tam ludzi, co potrafią zadbać o rozwój miasta, ściągają inwestorów, budują w oparciu o partnerstwo publiczno- prywatne dokonują inwestycji, które potem przynoszą dodatkowe dochody do budżetu miasta.