UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ale czytaj ze zrozumieniem,olsztyń to złodziejska wieś,która wyssała Elbląg i wypluła jak pestkę,nie będę się rozpistwał bo to nie ma sensu.


Anuluj