Wybrany wątek opinii
30 brutto slyszałem nawet ze 35brutto/h dyszki na zlecenie w TE ? Nie zła kasa i chetnych nie ma? Chyba ze tylko dla wybrańców
Do moderacji
Odpowiedz
10
32
O to trzeba prawko robić, i iść na kierowcę, stawki super, po co robić w sklepie czy na budowie
Do moderacji
Odpowiedz
6
0
Niech nie piszą jaka mają pensje podstawowa tylko jakie wypłaty np za 220h w miesiącu. 4 lub 5 tysiecy
Do moderacji
Odpowiedz
9
6
30 zł brutto za godz. to goła stawka dla motorniczego emeryta, który zgodzi się podratowac TE, bo jest tam dramatyczny brak motorniczych !!!! Kursy nic nie pomagają, jeżeli nawet ktoś zda egzamin to po 2 , 3 miesiącach się zwalnia, bo taka lekka i dobrze płatna praca!
Do moderacji
Odpowiedz
10
4