Wybrany wątek opinii

30 brutto slyszałem nawet ze 35brutto/h dyszki na zlecenie w TE ? Nie zła kasa i chetnych nie ma? Chyba ze tylko dla wybrańców
chciałabym (2020.02.17)
O to trzeba prawko robić, i iść na kierowcę, stawki super, po co robić w sklepie czy na budowie
(2020.02.17)
Niech nie piszą jaka mają pensje podstawowa tylko jakie wypłaty np za 220h w miesiącu. 4 lub 5 tysiecy
(2020.02.17)
30 zł brutto za godz. to goła stawka dla motorniczego emeryta, który zgodzi się podratowac TE, bo jest tam dramatyczny brak motorniczych !!!! Kursy nic nie pomagają, jeżeli nawet ktoś zda egzamin to po 2 , 3 miesiącach się zwalnia, bo taka lekka i dobrze płatna praca!
Janad4321 (2020.02.17)
Powrót do komentarzy