UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
30 zł brutto za godz. to goła stawka dla motorniczego emeryta, który zgodzi się podratowac TE, bo jest tam dramatyczny brak motorniczych !!!! Kursy nic nie pomagają, jeżeli nawet ktoś zda egzamin to po 2 , 3 miesiącach się zwalnia, bo taka lekka i dobrze płatna praca!
Janad4321