UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To prawda z tą najniższą krajową i premią uznaniową za przymusowe nadgodziny i to jeszcze pod stołem zobaczymy jak dożyjemy emerytury będzie katastrofa,masa bezdomnych szukających puszek,a konkurencja będzie.....


Anuluj