UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To prawda z tą najniższą krajową i premią uznaniową za przymusowe nadgodziny i to jeszcze pod stołem zobaczymy jak dożyjemy emerytury będzie katastrofa,masa bezdomnych szukających puszek,a konkurencja będzie.....