UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
uważam, że wpłatomaty powinny wpłacać teraz kasę na ratowanie tramwajów, niech kazdy wpłatomat pokaże jak kocha Elbląg i wpłaci po 20 tys zł i jest kasa na podwyżki, a i Wroblel nie zapomni o takim geście i nogrodę przyzna jak przyjdzie pora odpowiednia,
West