UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
uważam, że wpłatomaty powinny wpłacać teraz kasę na ratowanie tramwajów, niech kazdy wpłatomat pokaże jak kocha Elbląg i wpłaci po 20 tys zł i jest kasa na podwyżki, a i Wroblel nie zapomni o takim geście i nogrodę przyzna jak przyjdzie pora odpowiednia,
West