232
18.02.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Weź Pan poczytaj artykuły ze zrozumieniem. Jak firma może wywalić 60 osób. skoro te 60 osób robi nadgodziny bo jest za malo pracowników.....Czytaj pan ze zeozumieniem.
Matko Bosko (2020.02.18)
No tak.
(2020.02.18)
Nie jesli dziecko ma skrecona kostke..
Niezadowolona (2020.02.18)
Niedawno były podwyżki...znów podwyżki? Ile zarabia średnio motorniczy bo myślę, że więcej jak ja w swoim zakładzie pracy. Jestem szwaczka może zabrzmi to egoistyczne, niemniej sądzę, iż zapiedzielam więcej i z mniej A nie robię co roku propagandy.
Karina (2020.02.18)
Powiem szczerze, że jestem bardzo zadowolona z udostępnionych autobusów, które jeżdżą w zastępstwie tramwajów. Raz, że są na czas, a co do tramwajów zawsze spóźniają się i do pracy jestem na styk. Taka jest prawda. Ale życzę im porozumienia oczywiście!
Gdama72 (2020.02.18)
Powiem szczerze, że jestem bardzo zadowolona z udostępnionych autobusów, które jeżdżą w zastępstwie tramwajów. Raz, że są na czas, a co do tramwajów zawsze spóźniają się i do pracy jestem na styk. Taka jest prawda. Ale życzę im porozumienia oczywiście!
Gdama72 (2020.02.18)

info

0  
  1
Jak masz kompleksy na tle agromiasteczka od uprawy burków,to ci powiem,że Łukta jest o wiele ciekawsza,a woda nie wali szambem.Gdyby nie komuniści,bylibyście zerem.
(2020.02.18)
Kompleksy to chyba Ty masz, byłeś może tam z 50, albo 60 lat temu i myślisz, że tam dalej buraki sieją. Teraz jeziora mają tam czystą wodę, są mariny, restauracje nad wodą na pomoście nawet i hodowla ryb tropikalnych do restauracji. Agromiasteczko przerodziło się już dawno w UWM i mają tam 30 tys. studentów i kilka tys pracowników naukowych, którzy też tam działają na rzecz miasta.
(2020.02.18)
17zl/h brutto!!! I to tylko że wzrosła najniższą krajową bo było 15 z kawałkiem brutto 6 dni zapiepszasz 1 dzień wolnego żeby nie paść 10 godz.
Minimum (2020.02.18)
To jest dramat te tramwaje elblaskie. Już dawno te stare rupiecie przegnite i obrzydliwe powinny zostać odwołane z kolei elblaskich. Kupujecie za przeproszeniem jakieś nowe gówna jak te ogórki zamiast kupić coś po żadnego to przy tym jeden weźmie w łapę drugi dyrektorzy się nachapia a ci biedni pracownicy muszą jeździć takimi gównami starymi. Gdzie w tym wszystkim jakieś służby żeby zobaczyly stan tych starych gównianych tramwajów. Ps już nawet tych starych gowien nie opłaca się amortyzować a wy je dalej trzymacie. A ludzie po 2000 zł zarabiają a dyrektorzy i inni grubą kasę zbierają ich kosztem wstyd.
Cichy konsument (2020.02.18)

info

1  
  0