UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Kompleksy to chyba Ty masz, byłeś może tam z 50, albo 60 lat temu i myślisz, że tam dalej buraki sieją. Teraz jeziora mają tam czystą wodę, są mariny, restauracje nad wodą na pomoście nawet i hodowla ryb tropikalnych do restauracji. Agromiasteczko przerodziło się już dawno w UWM i mają tam 30 tys. studentów i kilka tys pracowników naukowych, którzy też tam działają na rzecz miasta.