UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Powiem szczerze, że jestem bardzo zadowolona z udostępnionych autobusów, które jeżdżą w zastępstwie tramwajów. Raz, że są na czas, a co do tramwajów zawsze spóźniają się i do pracy jestem na styk. Taka jest prawda. Ale życzę im porozumienia oczywiście!
Gdama72