UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Powiem szczerze, że jestem bardzo zadowolona z udostępnionych autobusów, które jeżdżą w zastępstwie tramwajów. Raz, że są na czas, a co do tramwajów zawsze spóźniają się i do pracy jestem na styk. Taka jest prawda. Ale życzę im porozumienia oczywiście!

Gdama72

Anuluj