UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To jest dramat te tramwaje elblaskie. Już dawno te stare rupiecie przegnite i obrzydliwe powinny zostać odwołane z kolei elblaskich. Kupujecie za przeproszeniem jakieś nowe gówna jak te ogórki zamiast kupić coś po żadnego to przy tym jeden weźmie w łapę drugi dyrektorzy się nachapia a ci biedni pracownicy muszą jeździć takimi gównami starymi. Gdzie w tym wszystkim jakieś służby żeby zobaczyly stan tych starych gównianych tramwajów. Ps już nawet tych starych gowien nie opłaca się amortyzować a wy je dalej trzymacie. A ludzie po 2000 zł zarabiają a dyrektorzy i inni grubą kasę zbierają ich kosztem wstyd.

Cichy konsument

Anuluj