UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Niedawno były podwyżki...znów podwyżki? Ile zarabia średnio motorniczy bo myślę, że więcej jak ja w swoim zakładzie pracy. Jestem szwaczka może zabrzmi to egoistyczne, niemniej sądzę, iż zapiedzielam więcej i z mniej A nie robię co roku propagandy.
Karina