UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Niedawno były podwyżki...znów podwyżki? Ile zarabia średnio motorniczy bo myślę, że więcej jak ja w swoim zakładzie pracy. Jestem szwaczka może zabrzmi to egoistyczne, niemniej sądzę, iż zapiedzielam więcej i z mniej A nie robię co roku propagandy.
Karina