UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Niedawno były podwyżki...znów podwyżki? Ile zarabia średnio motorniczy bo myślę, że więcej jak ja w swoim zakładzie pracy. Jestem szwaczka może zabrzmi to egoistyczne, niemniej sądzę, iż zapiedzielam więcej i z mniej A nie robię co roku propagandy.

Karina

Anuluj