A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Wiem i o Olsztynie i o Elblągu, bo jestem i tu i tam. Nie wiem co w tym podejrzanego. Trzeba skończyć z nieudolnością. Nie wiem co w Elblągu chcą osiągnąć ludzie, którzy są przeciwko przekopowi, cieszą się jak się wyburza stare budynki- widzisz w Olsztynie nikt nie rozwala starych budynków, tylko je remontują i potem tam jest jakaś restauracja, czy hotel, a u nas się cieszą na portelu w komentarzach, że rozbierają stare budynki, no to jak ma być dobrze? Nie podoba się niektórym kasa na muzea, że pozyskują eksponaty, na galerię itp. Remonty dworów i pałacy. Nie podoba się rozwoj jachtklubów. W Olsztynie to się z takich inwestycji cieszą No i potem mają turystów.
100mln w tym unijnych wpompowano w tramwaje. W razie upadku firmy za niedotrzymanie umów a umową jest trwanie tramwajów przez określony okres czasu w przeciwnym razie pewnie będzie trzeba oddać plus kary odsetki x 3 będzie ze 250mln chyba taki mamy deficyt czyli Elbląg będzie zadłużony na 0,5 mld złotych a to oznacza upadek i bankructwo miasta oby do tego nie doszło.
Nie wiedza jak kasa sie zarzadza. 50 tys start za dzien, an podwyzki dla 100 osob pi 500 zl to jest akurat type Co chcieli, podwyzki nie Bedzie a niektorych to pewnie Cieszy ze taking rozp.. w tum kraju.
Durnoty wydadzą masę pieniędzy na utrzymanie komunikacji zastępczej zamiast dać ludziom podwyżki. Dramat elbląski dopiero się zaczyna. Strajkujący nie odpuszajcie. Dość nonszalancji władzy.
dla mnie jestes prowokatorem tylko.
Autobusem szybciej i wygodniej. Weźcie wywalcie te tramwaje z miasta, a kase pompować w autobusy i kierowców. Każdy zadowolony. A z motorniczego na kierowcę się przekwalifikować i gra girarrra.
@Niezadowolona - W 40 minut to prawie cały Elbląg można przejść, a z dzieckiem to może pół.
Jakim trzeba byc chipokryta by mowic ludziom, ze piebiedzy nie ma na tramwaje, komunikacje miejska, a gazety pisza, ze UM kupuje. .. nowe komputerki dla biurw z UM
@TRAMWAJARZY - 413 tys. 911 zł. na nowe komputerki dla biurw miejkskich juz wkrotce a na komunikacje miejska nie ma.
Pisz co chcesz, masz lepsze pomysły na rozwój Elbląga to je przedstaw może? Pochwal się swoimi koncepcjami?