232
18.02.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Wiem i o Olsztynie i o Elblągu, bo jestem i tu i tam. Nie wiem co w tym podejrzanego. Trzeba skończyć z nieudolnością. Nie wiem co w Elblągu chcą osiągnąć ludzie, którzy są przeciwko przekopowi, cieszą się jak się wyburza stare budynki- widzisz w Olsztynie nikt nie rozwala starych budynków, tylko je remontują i potem tam jest jakaś restauracja, czy hotel, a u nas się cieszą na portelu w komentarzach, że rozbierają stare budynki, no to jak ma być dobrze? Nie podoba się niektórym kasa na muzea, że pozyskują eksponaty, na galerię itp. Remonty dworów i pałacy. Nie podoba się rozwoj jachtklubów. W Olsztynie to się z takich inwestycji cieszą No i potem mają turystów.
(2020.02.18)
100mln w tym unijnych wpompowano w tramwaje. W razie upadku firmy za niedotrzymanie umów a umową jest trwanie tramwajów przez określony okres czasu w przeciwnym razie pewnie będzie trzeba oddać plus kary odsetki x 3 będzie ze 250mln chyba taki mamy deficyt czyli Elbląg będzie zadłużony na 0,5 mld złotych a to oznacza upadek i bankructwo miasta oby do tego nie doszło.
PLN (2020.02.18)

info

3  
  0
Nie wiedza jak kasa sie zarzadza. 50 tys start za dzien, an podwyzki dla 100 osob pi 500 zl to jest akurat type Co chcieli, podwyzki nie Bedzie a niektorych to pewnie Cieszy ze taking rozp.. w tum kraju.
Bzbbzz (2020.02.18)
Durnoty wydadzą masę pieniędzy na utrzymanie komunikacji zastępczej zamiast dać ludziom podwyżki. Dramat elbląski dopiero się zaczyna. Strajkujący nie odpuszajcie. Dość nonszalancji władzy.
Wrr (2020.02.18)

info

3  
  2
dla mnie jestes prowokatorem tylko.
(2020.02.18)
Autobusem szybciej i wygodniej. Weźcie wywalcie te tramwaje z miasta, a kase pompować w autobusy i kierowców. Każdy zadowolony. A z motorniczego na kierowcę się przekwalifikować i gra girarrra.
Mieszkaniec Emblonga (2020.02.18)

info

4  
  1
@Niezadowolona - W 40 minut to prawie cały Elbląg można przejść, a z dzieckiem to może pół.
kierowcaautobusuwELBLONGU (2020.02.18)
Jakim trzeba byc chipokryta by mowic ludziom, ze piebiedzy nie ma na tramwaje, komunikacje miejska, a gazety pisza, ze UM kupuje. .. nowe komputerki dla biurw z UM
TRAMWAJARZY (2020.02.18)
@TRAMWAJARZY - 413 tys. 911 zł. na nowe komputerki dla biurw miejkskich juz wkrotce a na komunikacje miejska nie ma.
(2020.02.18)
Pisz co chcesz, masz lepsze pomysły na rozwój Elbląga to je przedstaw może? Pochwal się swoimi koncepcjami?
(2020.02.18)