A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
500 + które teraz jest warte niecałe 400 bo tak wszystko podrożało
jak się pali dorobek życia, ten na który pracowałeś przez wiele lat, to odczuwasz pustkę i bezradność mimo że jesteś pracowity i przedsiębiorczy. znam to uczucie, parę miejsc pracy spłonęło, no cóż rozumie to tylko normalny człowiek, hołota dobrze się bawi komentując w głupich wpisach to nieszczęście.
@Pawel Milewski - Mendy to ty masz, na wiesz czym.
Barany to za mało powiedziane...
Tragedia ludzka a te piep. .ne barany stale mieszają w to politykę !!! Czy ty baranie jeden z drugim masz coś w tej swojej mózgownicy???? Zostaw politykę w spokoju a raczej skup się na tragedii, która może i ciebie dopaść !!!
Fajne zdjęcia wyszły. Widać strażacy mają niezły sprzęt. Nowiutkie wozy.
Ten Paweł Milewski to jakiś wyjątkowy spec od ratownictwa, a o pracy służb ratowniczo gaśniczych chyba wie najwięcej. Jeszcze nie był na miejscu zdarzenia, a już wie, że ten stan to wina strażaków. Czas, aby jednak w komentarzach stosować cenzurę i natychmiast blokować tego typu opinie.
Do takiego stanu to bez gaszenia bez lania wody by doszło tyle że szybciej.
Masz olej w tym pustym łbieczy się wypalił
Szczególnie "nowiutki" jest ten STAR ze zdj. bodajże 38. Mógłby być "nowiutkim nabytkiem" dla muzeum, ale dzielnie dojeżdża do pożarów czy wypadków.