Wybrany wątek opinii

Nie głosujecie na PiS, nawet stalarnia się że wstydu spaliła
boży.ludek (2020.02.08)
Palą ci się jaja raczej Inni dostają 500plus A Ty na ręcznym Gdzie logika Stolarnia A Pis
Nie używaj słowa Bozego (2020.02.08)
Palą ci się jaja raczej Inni dostają 500plus A Ty na ręcznym Gdzie logika Stolarnia A Pis
Nie używaj słowa Bozego (2020.02.08)
Hihi wszystko ze wstydu spłonie niedługo
Piszowiec (2020.02.08)
Masz olej w tym pustym łbieczy się wypalił
Sąsiada (2020.02.08)
@Nie używaj słowa Bozego - Lepiej na ręcznym niż zaraz wpier. .. .tynk że ściany jak pincet uyna i tu z bsjorami dostaniesz bez prawa do zasiłków
(2020.02.08)
lepszego rządu po komunie nie było..
tt (2020.02.08)
@tt - JAK Dla nierobów i moherów TO zgadzam się ! tylko ludzie nie świadomi i ograniczeni intelektualnie glosują na karakana !
.Nico. (2020.02.08)
Trol
(2020.02.08)
@boży.ludek - bezmozgowcu własnie dlatego tylko bedziemy głosowac na PIS, zeby takie barany jak ty nami nie rządziły !!!!!
renatka (2020.02.09)
Powrót do komentarzy