Wybrany wątek opinii
Nie głosujecie na PiS, nawet stalarnia się że wstydu spaliła
Do moderacji
Odpowiedz
65
134
Palą ci się jaja raczej Inni dostają 500plus A Ty na ręcznym Gdzie logika Stolarnia A Pis
Do moderacji
Odpowiedz
32
35
Palą ci się jaja raczej Inni dostają 500plus A Ty na ręcznym Gdzie logika Stolarnia A Pis
Do moderacji
Odpowiedz
16
23
Hihi wszystko ze wstydu spłonie niedługo
Do moderacji
Odpowiedz
15
19
Masz olej w tym pustym łbieczy się wypalił
Do moderacji
Odpowiedz
9
4
@Nie używaj słowa Bozego - Lepiej na ręcznym niż zaraz wpier. .. .tynk że ściany jak pincet uyna i tu z bsjorami dostaniesz bez prawa do zasiłków
Do moderacji
Odpowiedz
4
5
lepszego rządu po komunie nie było..
Do moderacji
Odpowiedz
11
7
@tt - JAK Dla nierobów i moherów TO zgadzam się ! tylko ludzie nie świadomi i ograniczeni intelektualnie glosują na karakana !
Do moderacji
Odpowiedz
9
10
Trol
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
@boży.ludek - bezmozgowcu własnie dlatego tylko bedziemy głosowac na PIS, zeby takie barany jak ty nami nie rządziły !!!!!
Do moderacji
Odpowiedz
4
4