UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

jak się pali dorobek życia, ten na który pracowałeś przez wiele lat, to odczuwasz pustkę i bezradność mimo że jesteś pracowity i przedsiębiorczy. znam to uczucie, parę miejsc pracy spłonęło, no cóż rozumie to tylko normalny człowiek, hołota dobrze się bawi komentując w głupich wpisach to nieszczęście.