UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
jak się pali dorobek życia, ten na który pracowałeś przez wiele lat, to odczuwasz pustkę i bezradność mimo że jesteś pracowity i przedsiębiorczy. znam to uczucie, parę miejsc pracy spłonęło, no cóż rozumie to tylko normalny człowiek, hołota dobrze się bawi komentując w głupich wpisach to nieszczęście.