Wybrany wątek opinii
jak się pali dorobek życia, ten na który pracowałeś przez wiele lat, to odczuwasz pustkę i bezradność mimo że jesteś pracowity i przedsiębiorczy. znam to uczucie, parę miejsc pracy spłonęło, no cóż rozumie to tylko normalny człowiek, hołota dobrze się bawi komentując w głupich wpisach to nieszczęście.
Do moderacji
Odpowiedz
154
0
Wspolczuje to spoko ludzie.
Do moderacji
Odpowiedz
11
0