UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tragedia ludzka a te piep. .ne barany stale mieszają w to politykę !!! Czy ty baranie jeden z drugim masz coś w tej swojej mózgownicy???? Zostaw politykę w spokoju a raczej skup się na tragedii, która może i ciebie dopaść !!!