A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Ludzie narzekają, że długo jechali strażacy. To pomyślcie teraz, ile z Łęczyckiej będą jechać.
boży ludek widac ze już nie ma lekarstwa na te chorobę co masz idź się wykastruj .JUZ PORA.
Paweł Milewski-a ty jesteś trzeżwy?szczerze watpię. .. ..
A gdzie ta Dąbrowa?
W du...ie czyli tam gdzie twój mózg
Boży ludek ty się w lpusty łeb stuknij może na biedronia głosujesz
Te wszystki stolarnie to zagrożenie.....
To Jelcz - i również mamy nadzieję, że w tym roku dojdzie do jego wymiany na nowe auto; -)
@Nie używaj słowa Bozego - Lepiej na ręcznym niż zaraz wpier. .. .tynk że ściany jak pincet uyna i tu z bsjorami dostaniesz bez prawa do zasiłków
Czyli podpalenie ?