UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ten Paweł Milewski to jakiś wyjątkowy spec od ratownictwa, a o pracy służb ratowniczo gaśniczych chyba wie najwięcej. Jeszcze nie był na miejscu zdarzenia, a już wie, że ten stan to wina strażaków. Czas, aby jednak w komentarzach stosować cenzurę i natychmiast blokować tego typu opinie.
Nowa Mysia