UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ten Paweł Milewski to jakiś wyjątkowy spec od ratownictwa, a o pracy służb ratowniczo gaśniczych chyba wie najwięcej. Jeszcze nie był na miejscu zdarzenia, a już wie, że ten stan to wina strażaków. Czas, aby jednak w komentarzach stosować cenzurę i natychmiast blokować tego typu opinie.

Nowa Mysia

Anuluj