Spłonęła stolarnia w Dąbrowie, z ogniem walczyło około 30 strażaków

71
08.02.2020
Spłonęła stolarnia w Dąbrowie, z ogniem walczyło około 30 strażaków
fot.Michał Skroboszewski
Pożar w zakładzie stolarskim w elbląskiej Dąbrowie wybuchł dziś (8 lutego) około godz. 6.30. Na miejscu pracowało 8 zastępów straży pożarnej. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Zobacz więcej zdjęć.

Kiedy strażacy dojechali na miejsce pożaru przy ul. Jodłowej, ogniem objęty był już cały budynek, chwilę później spalony dach zapadł się do środka stolarni. W bezpośrednim sąsiedztwie stolarni znajduje się kilka domów, na szczęście strażakom udało się opanować sytuację i nie doszło do rozprzestrzenienia się pożaru na budynki mieszkalne.
   W akcji gaśniczej brało udział blisko 30 strażaków. W wyniku pożaru nikt nie został ranny. Strażacy prowadzą teraz akcję dogaszania pozostałości po budynku, co może potrwać jeszcze kilka godzin.

ms

Fotoreportaż

Kliknij, żeby zobaczyć więcej zdjęć

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Nie głosujecie na PiS, nawet stalarnia się że wstydu spaliła
boży.ludek (2020.02.08)
Palą ci się jaja raczej Inni dostają 500plus A Ty na ręcznym Gdzie logika Stolarnia A Pis
Nie używaj słowa Bozego (2020.02.08)
Palą ci się jaja raczej Inni dostają 500plus A Ty na ręcznym Gdzie logika Stolarnia A Pis
Nie używaj słowa Bozego (2020.02.08)
Świetne zdjęcia !!! Przydał by się jeszcze filmik z drona do całości :)
(2020.02.08)

info

7  
  45
Hihi wszystko ze wstydu spłonie niedługo
Piszowiec (2020.02.08)
Baran
Andy-D (2020.02.08)
Jak uda się ugasić to dobrze, jak nie to trudno
taki to zawód (2020.02.08)

info

14  
  20
Czytam te komentarze pod artykułem o ludzkim nieszczęściu i zastanawiam się skąd biorą się takie ilości osobników nieskażonych myślą i refleksją. Lęgnie się toto między klawiszami klawiatury czy co ? Dobrze, że to podrzędny prowincjonalny portalik którego w Polsce nie czytają. Ale mimo to, ręce i nogi opadają.
(2020.02.08)
Co tu gasić ? Kto za zatrucie środowiska płąnącego lakieru i sklejki zapłaci ?
Aw63 (2020.02.08)
Nie w pod elbląskiej Dąbrowie, tylko w Elbląskiej dzielnicy Dąbrowa. Bodajże od 99 roku jest to już miasto Elbląg.
Ciekawski (2020.02.08)