UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ten Paweł Milewski to jakiś wyjątkowy spec od ratownictwa, a o pracy służb ratowniczo gaśniczych chyba wie najwięcej. Jeszcze nie był na miejscu zdarzenia, a już wie, że ten stan to wina strażaków. Czas, aby jednak w komentarzach stosować cenzurę i natychmiast blokować tego typu opinie.
Nowa Mysia