UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ten Paweł Milewski to jakiś wyjątkowy spec od ratownictwa, a o pracy służb ratowniczo gaśniczych chyba wie najwięcej. Jeszcze nie był na miejscu zdarzenia, a już wie, że ten stan to wina strażaków. Czas, aby jednak w komentarzach stosować cenzurę i natychmiast blokować tego typu opinie.

Nowa Mysia