UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ale co sie tak sracie. Budynek mógł wybudować sam Jan Paweł II a fakt jest taki że wyglądał jak gó*no i tylko szpecił okolicę. Miasto powinno pójść za ciosem i wyburzyć resztę tych straszydeł z tektury i słomy.

obieżyświat