UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ta władza i pochlebni "politycy", może z Nowego Dworu, a nawet z Elbląga, kompletnie nie czuje miasta, jego przeszłości, nawet teraźniejszości. Wystarczy popatrzeć na Pomnik Odrodzenia, jego ruiny, aby ocenić tych "gospodarzy". Dostają drgawek, gdy słyszą o Targu Rybnym, o bulwarach, które mogą zmienić obraz Elbląga i rzeki. Ich ambicje to przepchanie dnia. I tak do końca kadencji, a potem znowu czymś omamią.

Smutek

Anuluj