UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ale co sie tak sracie. Budynek mógł wybudować sam Jan Paweł II a fakt jest taki że wyglądał jak gó*no i tylko szpecił okolicę. Miasto powinno pójść za ciosem i wyburzyć resztę tych straszydeł z tektury i słomy.

obieżyświat

Anuluj