UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@kogo to obchodzi - I co z tego, że ZBK. Ja też mieszkam w takim budynku, bo mam to mieszkanie po rodzinie, ale do cholery jasnej, ja i sąsiedzi płacimy czynsz, a małego czynszu wcale nie mamy i ZBK też nic nie robi! Budynek na teatralnej nr 6,4 mieszkania zadłużone tam były i widniały na liście do eksmisji, a budynek docieplili i okna pcv wstawili, dlaczego się pytam? Bo budynek straszył przy drodze, czy o co chodzi? ZBK ma w d. .. większość budynków, które stoją, ale nie rzucają się nikomu w oczy. Remontują tylko te wygodne dla nich i burzą te, gdzie działka będzie miała wzięcie. Może czas żeby ktoś nimi zajął!

Katarzyna21

Anuluj