UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nad kanał Elbląski pójdzie przecież do Węziny czy tam Dłużyna z tamtej strony Drużna daleko nie jest :) bo chyba nie pisał o rzece Elbląg
Nad kanał Elbląski pójdzie przecież do Węziny czy tam Dłużyna z tamtej strony Drużna daleko nie jest :) bo chyba nie pisał o rzece Elbląg