UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nad kanał Elbląski pójdzie przecież do Węziny czy tam Dłużyna z tamtej strony Drużna daleko nie jest :) bo chyba nie pisał o rzece Elbląg


Anuluj