UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Gratuluję mieszkańcom osiedla Sadowa, szczególnie tym którzy zyskali trochę lepszy widok z okna.
sadowaad
Gratuluję mieszkańcom osiedla Sadowa, szczególnie tym którzy zyskali trochę lepszy widok z okna.
sadowaad