UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To już historia, bo ten budynek przypomina czasy wojny których nie chce być świadkiem. HORROR!!! Pytam czy ktoś by chciał mieszkać??? Nie było toalet w mieszkaniu, grzyb, ogrzewanie gazowe, krzywe schody. A jeśli komuś brak wspomnień i ma sentyment do tego budynku to zrobić MAKIETE