UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
To już historia, bo ten budynek przypomina czasy wojny których nie chce być świadkiem. HORROR!!! Pytam czy ktoś by chciał mieszkać??? Nie było toalet w mieszkaniu, grzyb, ogrzewanie gazowe, krzywe schody. A jeśli komuś brak wspomnień i ma sentyment do tego budynku to zrobić MAKIETE