Wybrany wątek opinii

Nad jaki kanał?
(2020.02.01)
Nad kanał Elbląski pójdzie przecież do Węziny czy tam Dłużyna z tamtej strony Drużna daleko nie jest :) bo chyba nie pisał o rzece Elbląg
(2020.02.02)
Powrót do komentarzy